De Mini Pot van Olen 24 september 2017 Olen

Categorieën

Resultaten

U11V -Poule1 (4)
1.Célia VAN BENEDENROYAL INTER GEMBLOUX WAVRE
2.Hind BOUDAZRAJC OUD-TURNHOUT
3.Marit WIJNHOVENJC STELLA DUCE VENLO (NED)
4.Ella KERKHOFSJC BALEN
U11V -Poule2 (4)
1.Aline RYNDERSJC SAMURAI EINDHOUT
2.Ana-Maria BIRSANJC OLEN
3.Kaat LEENAERTSJC HIRANO BRECHT
4.Nouhaila BARCHANROYAL CROSSING SCHAERBEEK
U11V -Poule3 (4)
1.Vie HUFKENSJC SAMURAI EINDHOUT
2.Julie VANLUYTENJC JIGORO STOK
3.Shelsy VAN OUDHEUSDENJC ARENDONK
4.Tianny DELANGLEZJC ONI PUURS
U11V -Poule4 (4)
1.Marit WOERTMANJV VENRAY (NED)
2.Lotte MARLÉKJC ZELZATE
3.Fiebe GOSSUINJS BERREVOESJ
4.Nette TESSENSJC ARENDONK
U11V -Poule5 (4)
1.Ella DE WINKELBUDO SPORT ARNHEM (NED)
2.Jade VERBAUWHEDEJC KANO TOURNAI
3.Indy SPEEJV VENRAY (NED)
4.Loes VANHEUKELOMJC ZELEM
U11V -Poule6 (4)
1.Mirthe SLAGERBUDO SPORT ARNHEM (NED)
2.Appolien TROUBLEYNJS SAMURAI WILLEBROEK
3.Laura SAPATA BICHOJS REET
4.Marie DE VOEGTJC ONI PUURS
U11V -Poule7 (4)
1.Bjork VERVOORTBUDO SPORT ARNHEM (NED)
2.Lena HOMBROUXJC GEETBETS
3.Lotte GEENENJC HIRANO BRECHT
4.Yilla RAETSJC KDK SCHOTEN
U11V -Poule8 (4)
1.Maite PIETERSJC GENT-DRONGEN
2.Merel DE RIDDERJS REET
3.Ailani KEGELSJC KDK SCHOTEN
4.Nuttah LAMBRECHTSWAZA RYU LILLE
U11V -Poule9 (3)
1.Hannah SLAGERBUDO SPORT ARNHEM (NED)
2.Laura LUYCKXJC BALEN
3.Sam DE CORDTJC KDK SCHOTEN
U11V -Poule10 (4)
1.Hailey SASSENJC SAMOURAI DILSEN
2.Jolinka DORISSENJC BALEN
3.Sophie BORYCZKAASAHI WILRIJK
4.Sam WITVROUWENJC OLEN
U11V -Poule11 (3)
1.Amberley VAN DEN BROECKJC HERENTHOUT
2.Yana DOMSJC KDK SCHOTEN
3.Anouk VISSERSKJC KIAI RYU HERENTALS
U11V -Poule12 (3)
1.Mayte STEVENSJC ONI PUURS
2.Nore QUIRYNENJC VOSSELAAR!
3.Yasmeen NAZARIJC ZWIJNDRECHT
U11M -Poule1 (4)
1.Seppe PAPSJS LUMMEN
2.Sem DECKXJC BALEN
3.Thélor JUNIONJC KANO TOURNAI
4.Xilan VERSCHUERENJC OLEN
U11M -Poule2 (4)
1.Simon VERHOEVENJC VOSSELAAR!
2.Liam RUYTINXJC ZELEM
3.Ruhne SPIESSENSJC HULSHOUT
4.Ward MICHIELSJC ARASHI BEERSE
U11M -Poule3 (4)
1.Robin DUJARDINJC SINT TRUIDEN
2.Kaelan TAXJC ARASHI BEERSE
3.Olaf DE PAUWJC HERZELE
4.Yelco BORGERSJC GEETBETS
U11M -Poule4 (4)
1.Wout COUPEJC ARASHI-KWAI WACHTEBEKE
2.Louka WOUTERSJC GEETBETS
3.Sjoerd VAN DIJKJUDO RYU MAASDUINEN (NED)
4.Ilias MASSARTJS REET
U11M -Poule5 (4)
1.Yoren BORGERSJC GEETBETS
2.Lucas VAN PRAETJC ONI PUURS
3.Lars DE WITJC AGGLOREX LOMMEL
4.Senna ROULEAUJC STELLA DUCE VENLO (NED)
U11M -Poule6 (4)
1.Arthur LUYCKXMERKSEM JUDOCLUB
2.Vic GRYMONPREZJC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE
3.Luc HARINGHUIZENJS THEUNISSEN (NED)
4.Elia VAN PRAETJC ONI PUURS
U11M -Poule7 (4)
1.Wout VAN BERGENJC OUD-TURNHOUT
2.Jules DAELMANJC KANO TOURNAI
3.Charl RENDERSKJC KIAI RYU HERENTALS
4.Bas EELENJC SAMURAI EINDHOUT
U11M -Poule8 (4)
1.Aschab ISAYEVJC SAMURAI EINDHOUT
2.Bas FOLKERJS THEUNISSEN (NED)
3.Alberic ROMBAUTJUDOKWAI KEMZEKE
4.Tibe OP DE WEERDTJC HERENTHOUT
U11M -Poule9 (4)
1.Milan PEETERSSPORTSCHOOL VAN DE POL (NED)
2.Robbe DHONDTKJC ZELZATE
3.Joppe VAN TURNHOUTJC OLEN
4.Daan BALJS SAMURAI WILLEBROEK
U11M -Poule10 (4)
1.Robin EVERTSBUDO SPORT ARNHEM (NED)
2.Jasper COENEJC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE
3.Niels DE WINJC AGGLOREX LOMMEL
4.Jonah TIERENSJC ONI PUURS
U11M -Poule11 (4)
1.Silvan VAN DE LIGTJV VENRAY (NED)
2.Mathias VANGRONSVELDJS LUMMEN
3.Mahmoud AKHMETOVJC SAMURAI EINDHOUT
4.Toon JANSSENJC SPORTING CENTER GEEL
U11M -Poule12 (4)
1.Lars GOOSJC HIRANO BRECHT
2.Esly NEYENSJC GEETBETS
3.Stijn JANSSENJC SPORTING CENTER GEEL
4.Coen SELISSENJS THEUNISSEN (NED)
U11M -Poule13 (4)
1.Leander LEDEGANCKSATORI KWAI MORTSEL
2.Milo GOOSSENSJC HULSHOUT
3.Luka ANTUNOVICJC KDK SCHOTEN
4.Quinten RAESJS SAMURAI WILLEBROEK
U11M -Poule14 (4)
1.Seppe FRIJTERSJC OUD-TURNHOUT
2.Ali MURADOVJC SPORTING CENTER GEEL
3.Alexei VANDENDAELEKJC ZELZATE
4.Jentel DUISTERSJC SAMURAI EINDHOUT
U11M -Poule15 (4)
1.Cas VAN RIELJC OUD-TURNHOUT
2.Daan VAN DER STIGHELENMERKSEM JUDOCLUB
3.Dien BALKASSEMJC ZWIJNDRECHT
4.Olivier KEUTGENSJC OLEN
U11M -Poule16 (4)
1.Gus WYNDAELEJC GEETBETS
2.Cis BENIJTSJC DAF OEVEL
3.Rayan LUYTSJC OUD-TURNHOUT
4.Niels VAN GINNEKENJC HIRANO BRECHT
U11M -Poule17 (4)
1.Pieter VENNEKENSJC SINT TRUIDEN
2.Jasper DE SMEDTJC ZELEM
3.Sem WOSTYNJC SAMURAI EINDHOUT
4.Louis BENIJTSJC DAF OEVEL
U11M -Poule18 (4)
1.Lors ELDERBIEVJC ZWIJNDRECHT
2.Maxim KADIVNIKJC ONI PUURS
3.Dario DUGARDIJNJC ZELEM
4.Wolf VANLOMMELJC SPORTING CENTER GEEL
U11M -Poule19 (4)
1.Aslan POTURAKJC OUD-TURNHOUT
2.Jelte ETTEMABUDO SPORT ARNHEM (NED)
3.Jolan NOLLETJC HULSHOUT
4.Lukas ROELANDJC KDK SCHOTEN
U11M -Poule20 (4)
1.Bejamin RUYTERSJC KDK SCHOTEN
2.Lukas LEMMENSJC OUD-TURNHOUT
3.Brendan LISAPALYJS THEUNISSEN (NED)
4.Sander VAN RENSJC STELLA DUCE VENLO (NED)
U11M -Poule21 (4)
1.Serano MAATSTAFBUDO SPORT ARNHEM (NED)
2.Aaron PEETERSMERKSEM JUDOCLUB
3.Mike KEULTJESJC STELLA DUCE VENLO (NED)
4.Victor VAN GILSJC HIRANO BRECHT
U11M -Poule22 (4)
1.Tim DEKKERBUDO INSTITUUT KIRYOKU (NED)
2.Achmad ALIJEVJC ZWIJNDRECHT
3.Mathieu DE VILLERS OU DEVILLERSMERKSEM JUDOCLUB
4.Robin VAN GILSJC ARENDONK
U11M -Poule23 (4)
1.Lars JANSSENJUDO RYU MAASDUINEN (NED)
2.Chalim MAXMERJC FUDOSHIN ZOERSEL
3.Xeno DEJAEGEREJC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE
4.Joppe KEUSTERMANSJC ZELEM
U11M -Poule24 (4)
1.Mats WINKELBUDO SPORT ARNHEM (NED)
2.Ferre VAN HOUTJC BALEN
3.Victor WEEDAJV CLINGE (NED)
4.Andrej VERHAEGHENJS PARK BRASSCHAAT
U11M -Poule25 (4)
1.Adam TANGIEVJC GEETBETS
2.Levi WINKELMOLENJUDO RYU MAASDUINEN (NED)
3.Quinten DENIESJS REET
4.Senne LEENAERTSJC HIRANO BRECHT
U11M -Poule26 (4)
1.Wout DE WITJC HIRANO BRECHT
2.Jens PELKMANSWAZA RYU LILLE
3.Vince VAN VEGCHELJV VENRAY (NED)
4.Naut DOMJS REET
U11M -Poule27 (3)
1.Kaan BASHARANJC SINT TRUIDEN
2.Thomas MENSJC DAF OEVEL
3.Dries CLAESKENSJS LUMMEN
U11M -Poule28 (3)
1.Imran OUBRAMJS SAMURAI WILLEBROEK
2.Ube DEFEVERJC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE
3.Ferre VAN TURNHOUTJC HULSHOUT
U13V -Poule1 (4)
1.Vera WANDELBLIEMER ARASHI OOSTERHOUT (NED)
2.Jade VAN DER ENTMAHOROKAN TJI (NED)
3.Tritsawan DECHA-AKKHARAMONGKOLJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
4.Jasmien EENSJC SAMURAI EINDHOUT
U13V -Poule2 (4)
1.Romane EDELINROYAL CROSSING SCHAERBEEK
2.Mex HUFKENSJC SAMURAI EINDHOUT
3.Tatjana PORYVKINAANTWERPEN UNITED JUDO
4.Maya NIESSENJS REET
U13V -Poule3 (4)
1.Lena CALLAERTJS REET
2.Beau VAN DEN BROECKJC SAMURAI EINDHOUT
3.Maurien ADRIAENSENJC HIRANO BRECHT
4.Arwen DRESSELAERTSJC SAMURAI EINDHOUT
U13V -Poule4 (4)
1.Amandine MARTENSKIAWAZU KWAI DEINZE
2.Britt ALENJC BUJIN WILRIJK
3.Isabella TOLHOEKJS ALEN
4.Christiana DE VUYSTJC GEETBETS
U13V -Poule5 (4)
1.Sayanne SLUSEROYAL CROSSING SCHAERBEEK
2.Fleur WURTHMAHOROKAN TJI (NED)
3.Laura VAN THILLOJC ARENDONK
4.Jozefien VAN SICHEMJC HIRANO BRECHT
U13V -Poule6 (4)
1.Estera ENSENAT PAJORMERKSEM JUDOCLUB
2.Aicha EL GHAZALIJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
3.Tessa PAPSJS LUMMEN
4.Nora DE LAETJC ARENDONK
U13V -Poule7 (4)
1.Alysia MENTENJC KOERSEL
2.Sayana GERIEVAJS LUMMEN
3.Cato VERSCHAERENJC KDK SCHOTEN
4.Maike VERTENTENJUDOKWAI KEMZEKE
U13V -Poule8 (4)
1.Eliana DJIKIAJUDO CENTRUM LEUVEN
2.Julie SCHREVENSJC KDK SCHOTEN
3.Janne SWOLFSMERKSEM JUDOCLUB
4.Jutta DE BONDTJC ONI PUURS
U13V -Poule9 (3)
1.Yana DE KEYSERJC SINT TRUIDEN
2.Cara VERHOLLEJC FUDOSHIN ZOERSEL
3.Rahima PARAGHJC ARENDONK
U13V -Poule10 (3)
1.Julia DEKKERBUDO INSTITUUT KIRYOKU (NED)
2.Chayen LAMBRECHTSWAZA RYU LILLE
3.Kiana OP DE WEERDTJC HERENTHOUT
U13V -Poule11 (3)
1.Robin MAURITZMAHOROKAN TJI (NED)
2.Launa VAN DEN BROECKJC HERENTHOUT
3.Isabeau VAN GORPJC FUDOSHIN ZOERSEL
U13V -Poule12 (2)
1.Laura RENSJC SAMURAI EINDHOUT
2.Hanne DE VOEGTJC ONI PUURS
U13M -Poule1 (4)
1.Ymko VAN DER VELDENANTWERPEN UNITED JUDO
2.Len CROENENJC SAMURAI EINDHOUT
3.Fabio VAN BAELENJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
4.Bjorn VAN WEESENBEECKJC HIRANO BRECHT
U13M -Poule2 (4)
1.Vincent WELLENSJS LUMMEN
2.Marcus VAN WONTERGHEMJC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE
3.Per VERDONCKJC SAMURAI EINDHOUT
4.Willem COPPIETERSJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U13M -Poule3 (4)
1.Sam BRACKEJUDOKWAI KEMZEKE
2.Wout VANPOUCKEJC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE
3.Arne WASTYNMERKSEM JUDOCLUB
4.Nathan TAXJC ARASHI BEERSE
U13M -Poule4 (4)
1.Emirhan AKDEMIRMAHOROKAN TJI (NED)
2.Seth MAEREVOETJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
3.Rendel PEETERSJC SAMURAI EINDHOUT
4.Xzeno EISCHENMERKSEM JUDOCLUB
U13M -Poule5 (4)
1.Edmond DUMITRACHEJC OUD-TURNHOUT
2.Luca JANSJS LUMMEN
3.Cas VAN DEN MOORTELJC SAMURAI EINDHOUT
4.Lander BRACKEJUDOKWAI KEMZEKE
U13M -Poule6 (4)
1.Cis SMEYERSJC SAMURAI EINDHOUT
2.Alan FORDELJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
3.Tjed WILDEBOERJS THEUNISSEN (NED)
4.Aaron RUYTINXJC ZELEM
U13M -Poule7 (4)
1.Lars VERJANSJC HASSELT
2.Griffin HINWISETJC HERZELE
3.Lander APPELTANTSJS LUMMEN
4.Rik CAERSJC SAMURAI EINDHOUT
U13M -Poule8 (4)
1.Lennart VERJANSJC HASSELT
2.Noa KAMPENJS THEUNISSEN (NED)
3.Warre JACOBSJC SAMURAI EINDHOUT
4.Rens DOUSMABUDO INSTITUUT KIRYOKU (NED)
U13M -Poule9 (4)
1.Kobe CORTEBEECKANTWERPEN UNITED JUDO
2.Enes BAYGUNESJC SAMURAI EINDHOUT
3.Nicolas GUZROYAL CROSSING SCHAERBEEK
4.Viktor ONIGAJC HIRANO BRECHT
U13M -Poule10 (4)
1.Lars WELTJENSJC TSUKURI VELDWEZELT
2.Michael GUZROYAL CROSSING SCHAERBEEK
3.Louis CLAEYSJC SAMURAI EINDHOUT
4.Matthias DE BLOCKJS LUMMEN
U13M -Poule11 (4)
1.Tobi CEUPPENSJC KAPELLE O/D BOS
2.Wout DE KIEVITJC STELLA DUCE VENLO (NED)
3.Milan THYSANTWERPEN UNITED JUDO
4.Milan DE CORDTJC KDK SCHOTEN
U13M -Poule12 (4)
1.Dani HERMSENSTJ NIJMEGEN (NED)
2.Thijs DE WINJC AGGLOREX LOMMEL
3.Oussama MARCHOOHASAHI WILRIJK
4.Ward TUBBECKXJC SPORTING CENTER GEEL
U13M -Poule13 (4)
1.Frank VAN LIESHOUTANTWERPEN UNITED JUDO
2.Daan COENEJC YAMA-ARASHI BAVIKHOVE
3.Remi PECKKIAWAZU KWAI DEINZE
4.Felix DEBAEREJC YAWARA OOIGEM
U13M -Poule14 (4)
1.Mattias WELLENSJS LUMMEN
2.Rafael MASSELINKBUDO INSTITUUT KIRYOKU (NED)
3.Yente MASSELUSJS REET
4.Liam BERRENSJC ARENDONK
U13M -Poule15 (4)
1.Mohmad-Emine ABDULKHAZHIEVJS LUMMEN
2.Thor GEERTSJC SINAAI
3.Zander DIERCKXJC SAMURAI EINDHOUT
4.Yannick DE RYCKJC HERENTHOUT
U13M -Poule16 (4)
1.Andrean DIMITROVJC HERENTHOUT
2.Flor WOESTENBORGHSJC ARENDONK
3.Warre WYNDAELEJC GEETBETS
4.Ben SAPATAJS REET
U13M -Poule17 (4)
1.Mohmad ALIJEVJC ZWIJNDRECHT
2.Simon FORNOVILLEJC KDK SCHOTEN
3.Tibo LINTHOUTJC SINAAI
4.Milo AERTSKJC BEVEREN
U13M -Poule18 (4)
1.Erland HENDRIXJC SINT TRUIDEN
2.Victor CLAEYSJC SAMURAI EINDHOUT
3.Lowie PUTJC AGGLOREX LOMMEL
4.Jess SCHOENMAKERSJC HERENTHOUT
U13M -Poule19 (4)
1.Gianni SHAHBERDIANSATORI KWAI MORTSEL
2.Yannick BOSVELDMAHOROKAN TJI (NED)
3.Ben GEERAERTSJC SAMURAI EINDHOUT
4.Jurre VAN GINKELJC ARASHI BEERSE
U13M -Poule20 (4)
1.Tobias SLAGERBUDO SPORT ARNHEM (NED)
2.Thomas VAN DER BURGHMAHOROKAN TJI (NED)
3.Louis HUYSMANSJC SPORTING CENTER GEEL
4.Jonah VAN SANTENJC STELLA DUCE VENLO (NED)
U13M -Poule21 (4)
1.Xander NOOTENBOOMJC HIRANO BRECHT
2.Milo BOSSUJC KAWAISHI INGELMUNSTER
3.Gagik TOVMASYANJC OUD-TURNHOUT
4.Pablo ACUNZOJC SPORTING CENTER GEEL
U13M -Poule22 (4)
1.Jesney DE GRAAFJC KDK SCHOTEN
2.Jens DERKSENJS THEUNISSEN (NED)
3.Nico JANSSENJC TSUKURI VELDWEZELT
4.Bjorn DE WITJC AGGLOREX LOMMEL
U13M -Poule23 (4)
1.Cederic KOMMERJC OUD-TURNHOUT
2.Charkene SASSIROYAL CROSSING SCHAERBEEK
3.Tibou GILISJC OLEN
4.Dinand ROULEAUJC STELLA DUCE VENLO (NED)
U13M -Poule24 (4)
1.Thomas VAN HECKEJC KAWAISHI INGELMUNSTER
2.Tijn CHEIZOOJS THEUNISSEN (NED)
3.Thijs LEMMENSJC OUD-TURNHOUT
4.Henrie COOPMANKJC BEVEREN
U13M -Poule25 (4)
1.Keano HUMBLÉKJC ZELZATE
2.Keon CLAASEJS THEUNISSEN (NED)
3.Gijs VAN PAASSENMAHOROKAN TJI (NED)
4.Louis VAN GILSJC HIRANO BRECHT
U13M -Poule26 (4)
1.Bram PAUWELSJS LUMMEN
2.Tren DERKSSTJ NIJMEGEN (NED)
3.Jorn JANSSENSJC ARASHI BEERSE
4.Tuna UYANJC OUD-TURNHOUT
U13M -Poule27 (4)
1.Thorben EGBERINKBUDO SPORT ARNHEM (NED)
2.Senne VAN RIELJC OUD-TURNHOUT
3.Milan RUTTENJC SAMURAI EINDHOUT
4.Wout VRYSENJC HIRANO KASTERLEE
U13M -Poule28 (4)
1.Stef VRANKENJC ZELEM
2.Thomas DE RUBBELKJC ZELZATE
3.Robbe VANSANTJC SPORTING CENTER GEEL
4.Olaf WIJNHOVENJC STELLA DUCE VENLO (NED)
U13M -Poule29 (4)
1.Storm VAN DIJKMAHOROKAN TJI (NED)
2.Mika CLAESJC KOERSEL
3.Jorre DE PLUSJC SINAAI
4.Lennert PEETERSJS SAMURAI WILLEBROEK
U13M -Poule30 (4)
1.Lukasz BORYCZKAASAHI WILRIJK
2.Julian ENGELSMANMAHOROKAN TJI (NED)
3.Lander GOOSSENSJC ARENDONK
4.Steff DIERCKXJC HIRANO KASTERLEE
U13M -Poule31 (3)
1.Imran OZTURKJC SAMURAI EINDHOUT
2.Nathan GILONJC BUJIN WILRIJK
3.Vince BRUYNDONCXJC HERENTHOUT
U13M -Poule32 (3)
1.Bas VERVOORTJC SPORTING CENTER GEEL
2.Axel CARREMANSJC ZELEM
3.Romain DEVOETJC KANO TOURNAI
U13M -Poule33 (1)
1.Jorre HELSENJC SAMURAI EINDHOUT
U13M -Poule34 (1)
1.Faisal ENGELMAHOROKAN TJI (NED)