De Pot van Olen 17 september 2017 Olen

Categorieën

Resultaten

U18V -48bis (2)
1.Blanca UITENDAALBEN RIETDIJK SPORT (NED)
2.Cassandra SANFILIPPORJC MONTAGNARD-CHARLEROI
U18V -44kg (3)
1.Celine RAMONIEPERSE JUDO CLUB NEKO
2.Britt VEURINKJV TERWINSELEN (NED)
3.Jill LATTRÉJC TIELT
U18V -48kg (8)
1.Isabel WIEBERSKENAMJU HAARLEM (NED)
2.Blanca UITENDAALBEN RIETDIJK SPORT (NED)
3.Jolien BERTONJC EERNEGEM
3.Milva BAARBUDO SPORT ARNHEM (NED)
5.Sofie STESSENSJC HIRANO KASTERLEE
5.Janine JANSSENJC HELDEN (NED)
7.Lisa ZHANGDIJKMANSPORT (NED)
7.Cassandra SANFILIPPORJC MONTAGNARD-CHARLEROI
U18V -52kg (9)
1.Vera RASPEJS VEENDAM (NED)
2.Alexandra POLYCHRONIDISDOJO LIEGEOIS
3.Marit DE WINTERKENAMJU HAARLEM (NED)
3.Ameline VELLARJC LESSINOIS
5.Rebecca VULLINGSKENAMJU HAARLEM (NED)
5.Katrijn GOETHALSJC EERNEGEM
7.Katleen ADAMSJC GOOIK
7.Amelie VANDERBORGHTJC SINT TRUIDEN
U18V -57kg (11)
1.Nadiah KRACHTENREBELSPORT (NED)
2.Roos DEURLOORTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
3.Zoe NEVELSTEENMERKSEM JUDOCLUB
3.Dewy LO-A-NJOERTC ZUID OOST EINDHOVEN (NED)
5.Jade VANKEERSBULCKTOP NIVEAU TOURNAI
5.Medina MURADOVAJC SPORTING CENTER GEEL
7.Lena VAN ACKERJUDO/JUJITSUCLUB JUZANDO
7.Lara WELTJENSJC TSUKURI VELDWEZELT
U18V -63kg (13)
1.Danae SCHNEIDERBEN RIETDIJK SPORT (NED)
2.Dagmar V.WONDERENKENAMJU HAARLEM (NED)
3.Tamara ELBERSJUDO RYU MAASDUINEN (NED)
3.Sarah HECTORJS VEENDAM (NED)
5.Inez VERHOEFJC BERLICUM (NED)
5.Fleur DOUWESJS VEENDAM (NED)
7.Jikke BIJKERRTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
7.Pleun BROEKHUIZENRTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
U18V -70kg (11)
1.Yael VAN HEEMSTSI DE KORTE (NED)
2.Ellen BRAEMJUDOKWAI KEMZEKE
3.Mariska VERHAGENKENAMJU HAARLEM (NED)
3.Kamile NALBATDIJKMANSPORT (NED)
5.Isabelle SCHRENKJC HERZELE
5.Lucie LHOTELLERIERJC MONS
7.Brittany CARDONJC FRAMERIES
7.Alicia THIAMJC SAMURAI EINDHOUT
U18V +70kg (8)
1.Marit KAMPSJS VEENDAM (NED)
2.Vicky VERSCHAEREJC EVERGEM
3.Yvette DE VOSBEN RIETDIJK SPORT (NED)
3.Suze VAN ASSENDELFTRTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
5.Chloe BRAECKEVELTTOP NIVEAU TOURNAI
5.Josefien POOSTOP JUDO UTRECHT (NED)
7.Anouk HOYBERGSJC HIRANO BRECHT
7.Zoë Mayra DESMETJC EERNEGEM
U18M -46kg (3)
1.Göran MORTIERJC GENT-DRONGEN
2.Rens VALYJS LUMMEN
3.Hugo MORITZTOP JUDO UTRECHT (NED)
U18M -50kg (8)
1.Deny ALTEMIROVJC GENT-DRONGEN
2.Jan VERHOEVENJC BERLICUM (NED)
3.Matthijs DICKELU GIA JEN (NED)
3.Nathan KLOKMANJUDO KINGS
5.Zico VALKSKENAMJU HAARLEM (NED)
5.Bo DELBECQUEJC KAWAISHI INGELMUNSTER
7.Jari LATTRÉJC TIELT
7.Steven SCHRAMJS MARCEL DEGROOTE
U18M -55kg (10)
1.Nicolas DIERICKXJC ANDRIMONT
2.Johnathan GEFFERIETOP JUDO UTRECHT (NED)
3.Zelemkhan BATCHAEVJS ALEN
3.Ibe VERELSTSATORI KWAI MORTSEL
5.Nolan DI SIMONEJJJ RENAISSANCE
5.Alexander TSEBOYEVJC TIELT
7.Jörg VAN DEN BROECKJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
7.Rens SCHILDERMANSJC AGGLOREX LOMMEL
U18M -60kg (27)
1.Jos BRUGGEMANJC KOKSIJDE
2.Jonas TRUYERSJS LUMMEN
3.Jur DEURLOORTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
3.Tycho MUHLACKRTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
5.Dian Bo BLOKLANDTOP JUDO UTRECHT (NED)
5.Joris MOORSJC HELDEN (NED)
7.Moreno FELIDARTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
7.Warre DE GENDTJUDOKWAI KEMZEKE
U18M -66kg (28)
1.Dries PONNETSATORI KWAI MORTSEL
2.Aloïs INGELBERTJC KAWAISHI INGELMUNSTER
3.Adrien GUTIERREZSPRIMONT JUDO TEAM
3.Belmin VALKJC ARDOOIE
5.Mo VAN DUNRTC ZUID OOST EINDHOVEN (NED)
5.Ilyes BENABDERRAHMANERTC ZUID OOST EINDHOVEN (NED)
7.Jarne DUYCKJC KAWAISHI INGELMUNSTER
7.Thomas Junior MICHIELSJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
U18M -73kg (24)
1.Owen VAN BRAAMBEN RIETDIJK SPORT (NED)
2.Jan Willem LOERRTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
3.Cian SCHELLEKENSJC BERLICUM (NED)
3.Berne DE DONDERSAMOERAI RONSE
5.Gino MAASSI DE KORTE (NED)
5.Mart EVERTSJS VEENDAM (NED)
7.Rens KROESELU GIA JEN (NED)
7.Edison KUKAJTOP JUDO UTRECHT (NED)
U18M -81kg (7)
1.Mark VAN DIJKJC HELDEN (NED)
2.Nikita ULENSJC HERZELE
3.Hessel MOENSKENAMJU HAARLEM (NED)
3.Peter VAN DEN BOOGAARDJC BERLICUM (NED)
5.Tuur CERSTIAENSJC SAMURAI EINDHOUT
5.Mujo KURTANOVICKENAMJU HAARLEM (NED)
7.Redmer NICOLAIJ.E.S. HEERENVEEN (NED)
U18M -90kg (8)
1.Nick GARMSKENAMJU HAARLEM (NED)
2.Rogier DE VOSBEN RIETDIJK SPORT (NED)
3.Lars VAN DEN BURGTOP JUDO UTRECHT (NED)
3.Lammert DIJKSTRARTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
5.Roan OTTERRTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
5.Valentino MASSANGARTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
7.Momodou THIENPONTJS REET
7.Nasrudin ZAKARIEVJC HERENTHOUT
U21+V -57kg (6)
1.Esmeralda PUTSRTC ZUID OOST EINDHOVEN (NED)
2.Eveline DELBAENJS REET
3.Nadiah KRACHTENREBELSPORT (NED)
3.Nerea FORDELJC FUDJI YAMA BOOM/SCHELLE
5.Lobke DESUTTERJC TIELT
5.Evelien STRUYVENJC VOSSELAAR!
U21+V -70kg (9)
1.Tess VAN DOORENRTC ZUID OOST EINDHOVEN (NED)
2.Allison HOLLEVOETTOP NIVEAU TOURNAI
3.Esmee NALBATRTC NOORD OOST HEERENVEEN (NED)
3.Skye MARINXJC ARDOOIE
5.Larissa BULTENAJS VEENDAM (NED)
5.Kelly VERBRUGGHEIEPERSE JUDO CLUB NEKO
7.Elisa JADOULBUSHIDO SAIVE
7.Maaike LAEREMANSJC BONHEIDEN
U21+V -78kg (2)
1.Vere VAN STRATUMREBELSPORT (NED)
2.Eveline JOLIEKJC ZELZATE
U21+V +78kg (2)
1.Vere VAN STRATUMREBELSPORT (NED)
2.Ashley MENKITIMERKSEM JUDOCLUB
U21+M -60kg (4)
1.Arno WILMSJC SAMURAI EINDHOUT
2.Maarten VAN LOOMERKSEM JUDOCLUB
3.Brent KNIPPENBERGJC DAF OEVEL
U21+M -66kg (12)
1.Ryan LO A NJOERTC ZUID OOST EINDHOVEN (NED)
2.Sören HAPERSJC ARENDONK
3.Jorne CAMBIERJC KOKSIJDE
3.Soufiane GIANCOLAJS LUMMEN
5.Quinn JANSSENJC HELDEN (NED)
5.Eskill VAN CROONENBORCHJC HIRANO BRECHT
7.Jarne LATTRÉJC TIELT
7.Guus MANDERSJC HELDEN (NED)
U21+M -73kg (14)
1.Jasper LEFEVEREJC KOKSIJDE
2.Ziggy HORSTENRTC ZUID OOST EINDHOVEN (NED)
3.Max VAN DER HEIJDENTOP JUDO UTRECHT (NED)
3.Tom VAN DIJKJC HELDEN (NED)
5.Niels VANDEVENNEJC HASSELT
5.Arno BROECKXJC ARENDONK
7.Tim CUPPENSJC HELDEN (NED)
7.Niels PROOSTJS REET
U21+M -81kg (9)
1.Apti SHOVLAEVJC KOKSIJDE
2.Joren KIEBOOMSASAHI WILRIJK
3.Bart CUPPENSJC HELDEN (NED)
3.Benjamin GILAINJC SAMBREVILLE
5.Killian ENGELSJC SAMBREVILLE
5.Muhamad ALZINJC YAWARA KWAI DENDERMONDE
7.Robbie RAMPAERTASAHI WILRIJK
7.Lorenzo-Wah GRAULUSJS REET
U21+M -90kg (10)
1.Yannick WAUTERSASAHI WILRIJK
2.Ben VAN GILSJC HIRANO BRECHT
3.Ax'L BARDIAUJC GOOIK
3.Kenny VERSOMPELJC ARASHI-KWAI WACHTEBEKE
5.Thijs VANDEVONDELEJC TIELT
5.Geert WUYTSJC DE BRES
7.Wouter MARTENSJC KOERSEL
7.Stefan HEYMANSJC OUD-TURNHOUT
U21+M -100kg (3)
1.Jan VAN TICHELTJC HIRANO BRECHT
2.Nic POTOMSJC MANSIO
3.Kevin HEYLENJC ARASHI BEERSE